Fotovoltaické solární systémy

 

Fotovoltaické solární systémy a dotační program

 V rámci rozšíření portfolia naší společnosti Vám nyní nově nabízíme instalaci a servis solárních fotovoltaických systémů a to včetně zajištění dotačního programu Nová zelená úsporám.

Prostřednictvím těchto dotačních fondům můžete získat až 50% nákladů na fotovoltaiku zpět!

  Otázka, které zdroje elektrické energie lze nejlépe využít, je stále ve středu pozornosti. Jedno z řešení je čistá energie ze slunce. Ta představuje levnou, efektivní a bezpečnou formu zdroje energie. Ve formě slunečních paprsků dopadá na metr čtvereční zemského povrchu zhruba 1 kilowat (kW) volné energie. Tuto solární energii můžeme využít různými způsoby, jako např. k výrobě elektřiny za pomoci fotovoltaických článků.  

Přejete si snížit rodinný rozpočet? Chcete svým konáním co nejméně negativně zasahovat do přirozené harmonie přírody a života?

Pokud ano, neváhejte se na nás obrátit! Pomůžeme Vám zajistit komfort Vašeho rodinného domu s šetrným přístupem k ekologii. Nabízíme Vám environmentální technologii, která Vám nejen ušetří peníze, ale potěší i Vás, jakožto myslitele a uživatele ekologického systému.

Pořiďte si fotovoltaický systém na svůj dům a získejte kontrolu nad energetickým tokem!

solar-system-2939551

V rámci nabízených služeb zajistíme plný servis pro získání dotačních benefitů z Nová zelená úsporám.  Se vším Vám pomůžeme a vše pro Vás zajistíme. Máme bohaté zkušenosti a vysoké % úspěšnosti dosažení úhrad z dotačních fondů!

Připravíme pro Vás:

- návrh solárních systémů,

- veškerou projektovou dokumentaci a dokumentaci k čerpání z fondů

  Nová zelená úsporám,

- zajistíme komponenty, konstrukci, materiál

- provedeme fyzickou montáž a servis fotovoltaických solárních panelů,

- zajistíme energetické uložiště pro přebytek energie,

- postaráme se o úspěšné vyřízení Vaší dotace.

Výše dotace Nová zelená úsporám se pohybuje od 35.000,- Kč až po 155.000,-Kč.  

Dotaci je možno čerpat i na již stávající solární zařízení za podmínek, že dojde k navýšení využitelnosti soustavy alespoň o 20%.

Pro oblast Moravskoslezkého kraje a kraje Ústeckého je možno požádat o dotaci o 10% vyšší, nežli kraje ostatní.

Vytvoříme nabídku konkrétně dle požadavků zákazníka. Zajistíme bateriové uložiště pro krátkodobou akumulaci přebytku vyrobené energie, které se může stát i designovým doplňkem Vaší domácnosti s minimální prostorovou a hmotnostní náročností. Podle potřeb a přání zákazníka jsme schopni zajistit uložiště i pod zemský povrch ve zcela odolných boxech.

Bateriové uložiště je bezpečné a nehořlavé díky technologii LiFePo4 baterie!

Výstřižek1Výstřižek2Výstřižek3

Máme za s sebou již řadu skvěle navržených a nainstalovaných solárních elektráren!

Nenechte Vaše peníze vyletět komínem a myslete na životní prostředí, ve kterém budou vyrůstat Vaše děti!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení