Podporujeme bikerally

To, že někteří naši zaměstnanci a dokonce i ředitelé (ale o tom zase příště) propadli automobilismu, je takové naše veřejné tajemství. Detaily se dočtete v našem článku Žijeme motorsportem. Rychlá auta však zdaleka nejsou naším jediným koníčkem. Vyznáváme i jiné adrenalinové sporty a za jedním takovým jsme se vydali do Mostkovic.

Bikerally Hanácké stezky

Když se řekne bikerally, asi většinu z nás napadne, že má tenhle sport něco společného s koly, rychlostí a že to po silnici asi nebude. Bikerally Hanácké stezky je cyklistický závod v krásných lesích v blízkosti plumlovské vodní nádrže. Závodí se zde na horských kolech po upravených trailových cestách. Mnohým se při pohledu na klikatou trasu v lese a přes kameny, kořeny a hrboly zatají dech. Vsadíme se, že byste měli co dělat ji projít bez újmy pěšky. Představte si, kolik mezi námi chodí „šílenců“, kteří tyhle závody v lesích vyhledávají a sjíždí je na horských kolech. Až překvapivě hodně, což dokládá účast na druhém podniku ze seriálu Gergel Wood Bikerally Series – Hanácké stezky Mostkovice 27. 4. 2024. Sjelo se sem na 174 účastníků, což je skvělé číslo. Mezi týmy, které se závodu zúčastnily, byl také SBT Fryšták, a právě ten podporovala naše firma Resacs.

Závodníci jako již tradičně podávali skvělé výkony. Pořadatelé se překonali rozmanitou tratí, která nabídla mimo klasické trailové části i zábavné odbočky, které mnohé závodníky pěkně potrápily. Nesměla samozřejmě chybět také tradiční Capri-Sun Bike školka s naleštěnými dětskými biky. I ti nejmenší zde měli možnost vyzkoušet si jízdu na horském kole a zamilovat se do něj už jako malí.

Naši borci se drželi skvěle a podali na trati srdnaté výkony. Skvěle zajel zejména Honza Mašláň, který si vyjel stříbro v kategorii juniorů. Všichni si užili parádní sobotu a my jsme rádi, že jsme mohli být při tom.

Sport lidi spojuje, proto se podílíme na řadě různých volnočasových akcí pro širokou veřejnost. Mohli jste nás vidět jako sponzora také na závodech rally, běžeckém závodě Otrokovická 100 a celou řadu dalších akcí připravujeme, tak se těšte a sledujte nás dál.